Gréckokatolícka cirkev, farnosť Poprad

Oficiálna stránka farnosti

Farský deň 2018

Publikované: | 3.Október, 2018 | Komentáre vypnuté

Dňa 30.septembra 2018 (nedeľa) sa veriaci z našej farnosti zúčastnili akcie Farský deň.

Program prebiehal duchovnou, ale aj zábavnou formou. O 14:00 hod. sme sa stretli v našom chráme a začali sme program Večierňou s lítijou ku sviatku Ochrany Presvätej Bohorodičky. Po nej boli predstavené plány našej farnosti do nasledujúceho roku 2019. Počas predstavovania plánov si deti a mládež mohli prísť na svoje, a to pripravenými vedomostnými alebo športovými súťažami, ba dokonca aj skákacím hradom. Potom sa už tradične sadlo k stolom a my sme mali možnosť si vychutnať lahodný guľáš, chutné koláče, kávu alebo čapované pivo. Príjemným spestrením programu bol aj koncert gospelovej kapely Peter Milenky BAND.

Veriaci si toto popoludnie veľmi užili a veria, že sa budú môcť stretnúť aj budúci rok.

Text & fotografie: Nikolas Fečunda

Komentáre

Komentáre sú uzatvorené.

Vyhľadávanie

  • Rubriky

  • Archív

  • Meta