Gréckokatolícka cirkev, farnosť Poprad

Oficiálna stránka farnosti

Ekumenická pobožnosť 2019

Publikované: | 20.Január, 2019 | Komentáre vypnuté

Aby všetci jedno boli! (úryvok z Jn 17, 20-26)
V nedeľu 20.januára 2019, počas Týždňa modlitieb za jednotu kresťanov, sa v našej farnosti uskutočnila Ekumenická bohoslužba. Na tomto slávení sa zišli predstavitelia a veriaci rôznych vierovyznaní, ktoré sídlia v meste Poprad, aby spojili svoje modlitby a prosby v jednotu a tak sa navzájom stali bratmi a sestrami. Po tejto bohoslužbe sa veriaci mohli viac zblížiť na agapé, kde si mohli pochutnať koláčom alebo kávou.

Aby všetci jedno boli! (úryvok z Jn 17, 20-26)

V nedeľu 20.januára 2019, počas Týždňa modlitieb za jednotu kresťanov, sa v našej farnosti uskutočnila Ekumenická bohoslužba. Na tomto slávení sa zišli predstavitelia a veriaci rôznych vierovyznaní, ktoré sídlia v meste Poprad, aby spojili svoje modlitby a prosby v jednotu a tak sa navzájom stali bratmi a sestrami. Po tejto bohoslužbe sa veriaci mohli viac zblížiť na agapé, kde si tiež mohli pochutnať koláčom alebo kávou.

Text & photo: Nikolas Fečunda

Komentáre

Komentáre sú uzatvorené.

Vyhľadávanie

  • Rubriky

  • Archív

  • Meta